New in 2018, part 1

Alert: kõige kuivem sissejuhatus läbi aegade. Le'go!

Kui esimesed soojad kevadilmad pärale jõudsid ja kuldpruun jume mu välimuse üleüldiselt särama lõi, olin niivõrd veendunud,  et meik pole enam mulle ja kosmeetikat ma juurde mitte mingil juhul juurde soetada ei kavatse.  Siiski asjad lähevad ikka omasoodu, et antud hetkel söön oma sõnu ja kirjutan ei millestki muust kui uuest meigist.  Kusjuures kui enda mälu järgi mäletasin, et suveperioodil sai ostetud umbes 3-4 uut toodet, siis üldkokkuvõttes soetasin uusi tooteid kokku hoopis neljal korral. Oh seda elukest. 

Kõige esimesed meigiostud sai tehtud Barcelonas, täpsemalt Sephoras ja kohalikus NYX esinduskauplusest. Viimane ost üllatas mind tõsiselt, sest vaimustus sellest brändist on minust küll mööda läinud. Seetõttu meigitooted millega Sephorast väljusin olid midagi sellist, mida väga kaua tahtnud olin, pakuvad ka kuid hiljem omamisrõõmu. 

KAT VON D -Tattoo LinerMa ei ole isiklikult kunagi marker-tüüpi lainereid armastanud, siis see konkreetne silmalainer muutis minu jaoks kogu mängu. Kui produkti hind on sõltuvalt ostukohast umbkaudu 20 dollarit, siis tunnen endiselt, et hinna ja kvaliteedi suhe on täiuslikult paigas. 100% hinda väärt. 


Lainerijoon on minu jaoks enamjaolt alati olemasolev element mu igapäevameigis, ning seda juba alates põhikooli lõpuklassi aegadest. Seetõttu olen ma katsetanud väga palju brände ja laineritüüpe. Kui ise olen viimasel ajal tundnud, et lainerid end mind enam uudsusega üllatada ei suuda ja eelistaksin jääda oma lemmikbrändi juurde, siis antud laineri puhul olin eksinud. Õnneks positiivselt.

 Aastatega olen märganud, et üldiselt sedatüüpi silmalainerid ei anna teatud aja möödudes esialgset teravat tulemust, sest otsad nüristuvad. Siinkohal jääb see miinus andmata. Ots on terav ja värvi saamiseks ei ole vaja kasutada survet, mis ajapikku muutuks laineri lohistamiseks mööda silmalaugu.  

Ka tüüpiline kuu-kahega värvi kuivamine on see, mis siinpohal juhtumata jääb. Positiivselt üllatusin siis, kui toode võttis elujõu tagasi siis, kui jätsin laineri pooleks päevaks korgita. Juhtus see kohe üsna alguses. Kindlaks miinuseks on endiselt see, et sügavmusta ja intensiivse lainerijoone jaoks on vaja kanda peale rohkem kui 1 kiht pigmenti- vastasel juhul on tulemus pigem hajunud moega. 
BECCAShimmering Skin Perfector® Pressed Highlighter Mini;  toonis Champagne popKui üldiselt armastan intensiivset ja pimestavat sära oma põsesarnadel täismeigi puhul, siis antud toodet kasutan pigem siis, kui soovin saavutada kumavat sära, mis mõjub väga loomulikuna just nendel puhkudel, kui all puudub jumestus.  Pressitud puuder on sametine ja väga hajutatav ja sisaldab palju säraosakesi, mistõttu ei kannaks ma toodet muudesse näoosadesse. Üldjuhul peaks enn Kinnitusspreita eluiga nahal kaua ei kesta, kuid täielikult ära haihtuma ei kipu.Samuti on toode väga kergesti purunev. Pildil nähtav õnnetus on siiani minu jaoks müsteerium, kui kord highlighteri sellisest konditsioonist kotist avastasin. Kasuks ei tule kindlasti see, et ka täiesti tervena esines üle keskmise tugevalt jäägipuru. Isiklikult olen rahul, et pigem soetasin mini-suuruse, originaaltoote puhul oleksin pettuma jäänud, nn. miskit oleks siiski puudu. Miinuseks ka see, et võrreldes teiste samataoliste toodetega, kaob säraefekt matistava kinnitusspreiga koheselt. Pigem jätta viimane kasutamata või lisada uus kiht peale, sest vastasel juhul on põsesarnadel eriti rõhutatud naha ebaühtlused.
URBAN DECAYAll Nighter Waterproof Full-Coverage Concealer, toonis Light Warm
Mu nahal on nii halvemaid kui ka paremaid päevi. Mõlemate olukordade jaoks on Urban Decay peitekreem ideaalne. Kui esialgu pea 30 dollarine väljaminek sellise toote peale võib kulmud päris kõrgele kergitada, siis oma hinda on see täiesti väärt. 
Nimes rõhutatud täiskatvus peidab nii punetuse kui ka tumedad silmaalused, ilma et peaks suuri ja paksukihilisi kolmnurke silma alla maalima. Umbes 3 sentimeetrine diagonaaljoon silma all on piisav kogus terve näopoole ära katmiseks, kusjuures jumestuskreemi peale kandes toimib suurepäraselt näojoonte rõhutamisel. Paraku sellega cut crease'i pole võimalik teha ning kulme sellega ei defineeriks. Miinuseks ka kindlasti see, et vajab koheselt kinnitavat puudrikihti peale, muidu kipub naha tekstuuri rõhutama ja nii-öelda jookseb pragudesse, tuues viimaseid liigagi häirivalt esile. 

ConstellationNYX COSMETICS PIGMENT- CONSTELLATION - DEEP BLUE WITH BLUE SHIMMER
Kindlasti üks üllatavamaid tooteid, mille järele vajadust tundsin. Toode on küll särav ja esialgsel pealekandmisel pilkupüüdev, kuid nõuab liialt korralikku eelvalmistust toote kohta, mis oma paigal püsida ei taha. Swatchina on imeilus, ka silmale pealekandes, kuid silmade pilgutamine muudab kogu silmameigi pigem ebameeldivalt lohakaks. Kui alla kanda primerit, mis on paratamatult hädavajalik, kaob omamoodi ära kogu esialgne võlu- säravsinisest ja pilkupüüdvast sinisest jääb alles vaid tumesinine. Räpaselt kuluv tumesinine. Samas  tootest loobuda on veel vara- taaskordi üritan toote enda jaoks toimima panna. Kardan et ei õnnestu. Taaskordne pettumus brändi pihta.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar