EBA 2018- minu jagatud hääled.

Kuna juba homme on riigieksam ja ma ka lihtlabast valemite kordamist üritan füüsiliselt võimalikult palju edasi lükata, siis tundub ainuõige valik võtta kaunis 'originaalne' blogipostitus ette ja tutvustada lähemalt enda blogimaastiku lemmikuid, keda ka EBA hääletusel toetan.

AASTA UUSTULNUKAS

Selles kategoorias läheb minu hääl automaatselt ka ühtlasi ühele mu lemmikblogile- ja blogijale. Nimelt Tuulile ja Eesti blogimaastikul häbiväärselt vähetuntud blogile  tuulpohjas.blogspot.com. Kuldaväärt sisu!
Samas valdkonnas jäi silma ka Vaido Neigause blogi, mis on minu arvates väga eripärase kirjutamisstiili ja postituste ülesehitustega, kuid häältega toetasin muakristiinas.ee ja aliiceinwonderland.weebly.com blogisid, kuna mõlemal blogil hoian stabiilselt silma peal- esimese puhul meeldib mulle iluteemaline sisu, teise puhul on mängus ka see, et olen niikuinii teda aastaid internetis jälginud. Meeletult tore isiksus ja seda kiirgab ka blogiridadest.

AIANDUS- JA TALUDEBLOGIDSiin kategoorias jäid kaks häält andmata, sest isiklikult loen vaid  https://metsikaed.wordpress.com/ postitusi. Iseenesest pole see kategooria üleüldiselt väga minu tassike teed, aga mingil põhjusel olen seda blogi jäänud lugema ajast, kui selle kuidagi googeldades avastasin. 

ARVAMUSBLOGID


Siinpuhul on asi üsna lihtne, esimene hääl läks  coffee-klatsch.com blogile, kes kirjutab toiduarvustusi vene ja inglise keeles. Kui mul on rohkem aega süvenemiseks, meeldib mulle venekeelsest tekstist silmadega üle käia ja võimalikult palju aru saada, enne kui inglise keelset tõlget loen. Hästi sisukas ja väga mõnus lugemine. 
Mu teine hääl läks mu teisele lemmikblogile- estonianwithabackpack.com. Minu silmis täielik eeskuju ja eriti hindan seda ausust, haritust ja otsest väljaütlemist. 
Ning kui seda kategooriat alustasin toiduteemalise blogiga, siis sellega ka lõpetan- http://www.n4k.ee/ ehk neli vahvat tsikki kirjutamas.. toidust. Mõjuvad värsketena, alati meeldiv lugemine. 

ELU VÄLISMAAL BLOGID

Kes blogiauhindade hääletuslehega rohkem kursis, see kindlasti on märganud, et mõned kategooriad on nüüdseks vahele jäänud. Tõtt-õelda tahtsin ka selle kategooria üle libistada, ent kui meenus et üks blogi mul bookmarksides siiski olemas, pidasin õiglaseks ka hääle anda- mis sest, et tegelikult lugema satun seda küll vaid siis, kui on nii-öelda õige tuju ja hetk selleks.  Nimelt siis wandersell.org.

ELULISED BLOGID

Siinpuhul ütlen ma häbitult, et kõige esimesena otsisin ma üles enda blogi ja andsin endale hääle (Muide- kel soovi ja enda hääled veel andmata, siis mind saab toetada siin hääletuslehel). Teisena andsin ma oma hääle blogile, mille leidsin veebruarikuus. yesokaybye.blogspot.com.ee blogi on kolmas mu lemmik siin blogimaastikul ja tookord jättis see lugedes mulle väga sügava mulje, sest lugesin kolme-nelja päevaga läbi kõik postitused alates aastast 2011. Väga ausalt ja kaasaelavalt kirjutatud, ning mitme aasta vahetult läbilugemine oli kuidagi šokeeriv ja liigutav. 
Kolmanda häälega jäin kauaks kõhklema, aga läks seekord siis blogbyanett.com blogile :)

ILU- JA MOEBLOGID


Jättes haridusblogid vahele, siis siinpuhul oli mul tegu tõsiselt raske valikuga. Esmalt pidin välistama need, keda ma ei loe ja seejärel need, kes niivõrd lemmikud pole. Viimased hääled läksid siiski järgmistele:  blogbymaaria.wordpress.comiluexpressblogi.ee ja kellykivirand.com. Kuigi samas hea meelega oleks 3-4 blogi veel häälega toetanud. 


NOORTEBLOGID


Ilmselgelt loen ma väga palju ilublogisid, seetõttu läks minu hääl Lauriinale- lauriinake.com


SPORDI- JA TRENNIBLOGIDSiin oli samamoodi häälte andmine kaunis keeruline, sest nimekirjas olevatest blogidest loen regulaarselt pea kõiki. iseoledpaks.eelauriita.eu ja regiinatrennijutud.wordpress.com on samas ka mul kõike rohkem külastatavad ja loetumad, niiet pidasin õiglaseks neile oma hääled anda. 

ERIAUHIND: BLOGI TEGU 2018


Blogi teoks hindasin Malluka heategevusi ning tervitades vaeset tudengielu- Mirjami kogumispäevikut

__________________

Ma pole väga kindel, kas see nimekiri annab rohkem aimu minust kui blogilugejast, ent blogisid loen ma palju. Kaasa-arvatud nii-öelda prügiblogisid, mida olen samuti mingil põhjusel lugema jäänud. Samuti loen väga palju neid, kes end blogiauhindadele üles märkinud polnud. Üks mu hääletusväline blogi on näiteks Nullkulu. (Kui terve postituse jagu ühtegi märgitud linki klikata ei jõudnud/tahtnud/viitsinud, siis siinpuhul julgelt soovitan- tõeline pärl)
 Ühesõnaga- selline see elu on, ning miinusmärk sulu ees muudab märgid sulu sees! 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar