Ilublogijate kokkutulek: 2018

        22. aprillil toimus kolmandat korda Eesti ilublogijate kokkutulek, kuhu isiklikult jõudsin esimest korda. Iga aasta on koht erinenud ning seekord korraldati üritus Helen Heinroos Hair salongis. 
Kuigi eelmiste aastatega ma võrrelda ei saa, siis juba see koht loos väga mõnusa atmosfääri. Ürituse kohta saan jagada vaid kiidusõnu- kogu korralduse juures olid detailid läbi mõeldud ja kogu kokkutulek väga hubane ja soe. Õhtul Tallinnast Pärnu sõites oli mu tutvusringkond mitmete inimeste võrra laienenud- kuigi mitmed tunnid varem teadsin vaid Anetti, oli siiski kuidagi mugav olla koos ruumitäie võõrastega, sest meid kõiki ühendas ühine kirg ja hobi.Emotsioone, mõtteid ning isegi uusi mõtteid on me-ee-l-ee etult  ning kogu eluolu on kordi hõlpsam piltidega kokku võtta.

Kogu aja vältel kostitati meid erinevate jookide, snäkkide ning sushiga. Maitseelamusi oli meeletult ja näiteks see ingveri-piparmündi limonaad on kindlasti tulevikus minupoolne püsiost kauplustest, sest maitse oli tõsiselt üllatav ja kirjeldamatult hea. 
Hästi huvitavaks kuulamiseks olid Berrichi ja Lumi brändide nii-öelda esinemised. Berrichi looja siirus ja Lumi esindaja teaduslik lähenemine oli tõsiselt mõnus kuulamine, millele järgnes NYXi uute toodete esitlus, mida kogu päeva vältel oli võimalik lähemalt uudistada.


Peale ametlikku osa oli ühine vestlusring, millele järgnes üksteisega tutvumine ja kingikottide uudistamine. Kuigi lõviosa kotist jäi kohapeal avastamata, siis juba esimesed neli-viis toodet lõid silmad särama ja sisimas kibelesin nagu väike laps koju kotti kaevuma*.Samas oli seltskond ääretult tore ja mõtetes kiitsin ennast, et olin  otsustanud üsna hilise bussiga koju naasta. Kogu see kogemus andis tugevaid emotsioone ja ideid-inspiratsiooni-motivatsiooni oma asja jätkamiseks.

Üheks ürituse uuenduseks oli riidekottide kasutuselevõtt. Kiidusõnad korraldajatele, et eelistati kodumaist ja keskkonnasõbralikkust, ent samuti ei saa alahinnata koti enda omadusi- väga mahukas, ent eelkõige vastupidav. Kõikvõimalikud stiilipunktid**- mugav, vastupidav ja oma neutraalse värvi poolest kombineeritav erinevate outfittidega.
Koti sisuga olen rohkem, kui rahul, ent tooteid on meeletult palju ja kuna juttu jätkub nende puhul kauemaks, siis praeguses postituses on kõike ratsionaalsem ära näidata umbkaudu, mis kotis leidus. Põhjalikumad postitused tulevad tagantjärgi, ent kindlasti põhjalikud, sest väga palju oman nüüd brändide tooteid, kelle kodulehtedel olen juba päris pikalt mõttelisi ostukorve koostanud. 

Kuigi saadud tooted liigitusid juba ise väga erinevatesse rühmadesse, meeldib et nende kõigi vahel on üsna läbiv temaatika- eelistatud on kodumaine ja öko, on suur rõhk kvaliteedil. Taaskord näide korraldustiimi pühendumisest. 


Meigitooted- alustades mitmetest huuletoodetest, lõpetades kulmupliiatsite ja eyeglitteritega ja kõikvõimalikuga, mis nende vahele mahub.. Avastamisruum on suur- juba huuletoodetest rääkides saab mainida tugevat aspekti, et esindatud on niivõrd erinevad brändid ja nende tekstuurid ja olemused on niivõrd erinevad. 

Lumi, TurBliss, Mossa ja paljude teiste kodumaiste brändide näohooldustooted olid üheks põhjuseks, miks mu silmad särama olid löödud. Ühtlasi ei suuda ära oodata hetke, kui ka näonahk nende toodete abil särama saab.  
Näomaskid ja mitseraalveed ning muu kõikvõimalik, mis korraliku näopuhastuse juurde kuulub. Kuna mu näonahk on viimaste kuudega muutunud ülirasusest ketendavaks, ketendavast tuhmiks ja tuhmist ülikuivaks, on väga hea siltidelt lugeda, et need tooted on siiski mu nahale sobilikud ning ka asjaolu, et kasutamine ei ärrita ülitundlikku nahka, suurendab vaid uudishimu katsetamiseks. 
Väga suure katsetamise elavad läbi ka juuksed ja keha- Dove'i ja Toni&Guy tooteid kokku on rohkem kui sületäis ning mõlema poolt on üleüldiseid asju, mida ma kunagi kasutanud pole.
Kui kuskil kasutada hashtagi #extra, siis see kuulub küll Sandrellele. Alustades lipsukesega kotist, millel omakorda roosa sisu ja tutvustuskiri, lõpetades elegantsete detailidega. Kusjuures nii kehakoorija ja kehasuflee meenutavad lõhna poolest korraga kõike imelist ja ilusat, mis maailmas olemas on, seega ei julge eeldadagi milliseks reaalne kasutamine kujuneb.D-päikse ilupäevitusekuur ning LUUVi isepruunistuv kuivõli on täiuslik kombinatsioon ning tundub, et lõputu vingumine mu luigejume pihta on samuti läbi.KUMA ehted on need aksessuaarid, millest ma kirjutada ei oska, kuid juba kujutlen erinevaid üritusi, kus neid kanda kavatsen. Naiselikkus ja kevadisus on siinkohal kindlateks märgusõnadeks.Juttu sai küll palju, ent tunnen, et väga palju jäi veel kirjutamata. Eelkõige üritusest endast, sest saadud emotsioonid ja mõtted on mulle isiklikult väga väärtuslikud ja kogu see laupäev üsnagi omamoodi kogemus. Samas kõik kulub praktiliselt niikuinii ära ja vähemalt lähikuudel on tulemas ohtralt ilupostitusi, mille najalt on kaunis mugav julgemalt edasi minna.

*-Kotti kaevumisest unistasin mina, ent mu koer oli siiski see, kes seda tegi. Tundub et selle majapidamise tegelik beautyblogger on selgunud..
**- Stiilipunktid lähevad ka Jutekoti sildile, mida antud hetkeks enam ei ole- another approvement given.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar