Morphe x Bretman- Babe in paradise

Bretman Rock tuli hiljuti koostöös Morphe Brushes brändiga välja highlighter paletiga, mis oli üle pika aja üks toode, mis suutis minus reaalset elevust tekitada. Arvestades mis tulemust taotleb Bretman isiklikult oma säradega, eeldasin paletist vaid kõike head (või rohkematki kui lihtsalt "head"), ent isiklikud esmamuljed paletist olid küll miskit sellist, mis  panid mind vana hea Jyskist pärit vaibale asju asetama, et saada kätte pildid, mis järgnevat rant-teksti illustreeriksid.


Ma tunnen, et toote välimuse juures on sõnavõtt asjatu:  vaid üks vaimustus ja kiidusõnad - kogu komplekt on esteetiline ja läbimõeldud, ent siiski nii Bretmanile iseloomulik kui ka üleüldiselt väljapeetud. 
Kõik on läbimõeldud ja omavahel kooskõlas- pakendi värvid, tekstide stiili ja pintslini välja. 
Palett tundub universaalne- erinevad toonivariatsioonid, mis kõik üldpildis kokku sobivad, annavad väga mõnusa kogupildi.Mu isiklik kriitika hakkas mu alateadvuses juba siis undama, kui uurisin pintslit veidi lähemalt. Olgu öeldud, et Morphe enda pintslid on siiski kvaliteetsed ja meigikunstnike  ja meigientusiastide seas kõrgelt hinnatud, ning seetõttu saab olukorda pidada pettumuseks: üks osa karvadest paikneb nii kuidas gravitatsioon juhatab ning kogu ´karvkate´on pigem kare. Kuigi kõik võib tuleneda minu isiklikust eelistusest, siis see pintsel pigem toodet endal külge ei võta, vaid pigem kraabib pani pinda. Tulemuseks on rohke fallout ja umbmäärane olukord pintslil.


Kuigi pintslisse suhtun ma küll pigem ükskõikselt, siis pigment on see, millesse mu suhtumine nii külm ei olnud. Vähemalt esialgu, sest tegelikkus jättis mind rohkemaks kui külmaks. Kuigi sisimas ma ei lubanud endal ootusi kõrgeks ajada, suutis tulemus mind tugevalt pettuma panna. Kõik jääb nõrgaks. Muidugi ma ei saa väita, et toode oleks kohutav, aga minu silmis on see armas-mõnus-tore tagasihoidliku tulemuse toode. Iseenesest pole siin miskit halba, ent mu enda eelistus vähemalt särapuudrite puhul pole kindlasti tagasihoidlikkus. 

Vasakult paremale on toonid "Mahu", "Vaygaytion" ja "BehBeh Gurl". Kuigi swatchi eeliseks on kindlasti parem võimalus saada toodet kätte, sest sõrmele 'haakub' toode paremini, ei ole isegi siin mingitki "wow"-efekti. Pintsliga peale kandes hajuvad 2 kõige heledamat tooni näielikult ära, "Mahu" puhul on teatud kuma olemas.
Vasakult paremale on toonid "Get Lei'd", "Cheechoo" ja "Shady Bitch".  Kogu paleti puhul on mu lemmiktoon "Get Lei'd", millega saab tegelikult selle nii-öelda pimestava tulemuse kätte küll. "Cheechoo" on väga huvitav ja mahe toon, mille kandmist kujutaksin ette suvelõhtutel, kui mu nahal on päevitus olemas. "Shady bitch" toon võitis mu südame küll oma nimega, kuid minu jaoks veidi liialt tume toon, mida särana kanda. Kuigi kontuurimisel eelistan külme toone, siis bronzerina oleks see toode küll kantav. 

Et mitte ääretult negatiivselt lõpetada, siis tunnen vajadust öelda, et kui enne piserdada pintslile setting sprayd on toode palju intensiivsem, mis ei mõju rasvaplekina näol, vaid väga väljapeetult. Isiklikult arvan, et Morphe Brushes on täpselt piiripealne high-end ja drugstore'i vahel, niiet hindki on see aspekt, mille puhul seisukohta võtta ei oska. Morphe lehel on palett 29dollarit, Eestisse tellides on paleti hind 33eurot. Arvestades kujundust, pintslit, saadava toote rohkust ja nime selle taga, on hind tegelikult kõike seda väärt. Iseasi, mida keegi ootab ja eeldab. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar