Tagasi FatAliisuna

Kui minu käest keegi küsiks, kas ma olen totaalne läbikukkuja, siis mu mõtlemata vastus oleks otsekohe "jah". Võinoh, ega väga kellelgi ei olekski võimalust seda küsimust küsida, sest ma jõuan ise alati mitmekordselt ära mainida, et mu olen suur läbikukkuja. Läbikukkumise kuldmedalist ja üleüldse suur müsteerium, kuidas üldse endaga hakkama saan.Ma koosnen kahest minast- see kes teeb, jõuab ja suudab oodatust rohkem ja see, kes ulub diivanil kui vastikult paks ta on, ise kohukesi ja šokolaadi sisse ajades. Ning kuigi ma olin üksvahe ülimalt motiveeritud, sest mul oli saavutatud mu iseenda ideaalne vorm ja suutsin hakkama saada nii kooli kui ka teiste allasutustega, siis see rong on läinud. Ja ma pole väga kindel, kas ma suudaksin uuele rongile hetkel astuda.

Ma olen mingil määral endas pettunud, aga mingil määral vaatan endiselt peeglisse ja mõtlen, et olen endiselt kõikse nunnum neiu küla peal. Isegi kui ma olen jälle end täis söönud ja kõige liibuvamaid riideid selga ei tõmbaks. On ka olulisemaid muresid.

Isegi, kui ma praegusel hetkel ei istu tegelikult veel diivanil ja ma ei suru endale lohutuseks toitu kurgust alla, siis küllap ma seda ikkagi varsti teen, sest ees on liialdamata tavalisest raskem periood. Aga sellest olulisem on see, et ma olen oma aja maha võtnud ja elu nautinud. Ma isegi ei mäleta, millal ma oleks nii vabalt elu võtnud. Täielik nautimine. Ja kõik muu on tagaplaanil olnud.

Ma olen täielik läbikukkuja ja jälle FatAliisu. Aga üdini õnnelik FatAliisu.
Ma olen olnud see inimene, kes on surunud end raamidesse. Taga ajanud ideaale ja sundinud end olema, tegema ja elama mingite omandatud põhimõtete järgi. Ja ma ei saa väita, et ma olen alati õnnelik olnud. Aga praegu ma olen eelkõige õnnelik. Ja asjaolu, et mul on asju millega ma ei saa hakkama, ei morjenda mind, nagu ka kaasaskantavad lisakilod mitte. Sest on need üldse lisakilod, kui end õnnelikuna tunnen? Ma tunnen end ilusana, sest ma olen õnnelik. Ilusamana, kui ma tegelikult olin oma ideaalmõõtudes ja normides.

Kõik need püüdlused olla parem, ilusam, tugevam, targem. Asja võti on olnud nautimises.
Ma olen täiega FatAliisu. Ja täiega õnnelik. Aga miski ei ole püsiv ja taas leian ma end tavarutiinist.
Diivanil näeme.

Jõuksis ka.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar