NARS- all day luminous weightless foundation

See, et mõned päevad tagasi esimene lumi maha tuli, on muidugi kõik väga armas ja tore. Mõneks hetkeks oli üleval tunne, et talv ongi käes ja kõik on idülliline. Ent kuigi lumi on põhimõtteliselt sulanud, ei ole siiski kadunud esimesed külmakraadid ega talvised nahaprobleemid. 
Nahas seisukohast on suvi parim hooaeg- kõikvõimalikest tingimustest on (näo)naha olukord korras ja päike annab just sellise tervisliku ja mõnusa jume. Pimedus, väsimus, stress, halvenenud toitumine ja tulemuseks on seisukord, kus jume on haiglane ja ühtlane ja veatu nahapind on kauge minevik. 
Kuigi parimateks soovitusteks oleksid solaariumid ja/või pruunistavad õlid/kreemid/vahud, siis pigem on minu süda jumestuskreemil, mis minu mitmed probleemid suudab seljatada ja võimalus full-glami asemel jääda soojaks ja tagasihoidlikuks. Miski sellist, mida jagada, kõiki vanasõnu ja teisi klišeesid arvesse võttes.


Kui rääkida jumestusest, mida endale teen ja üldse kosmeetikast, siis minu jaoks on ära lahterdunud meigitooted aastaajade järgi. On palette ja toone, mida kasutan vaid konkreetsetel aastaaegadel, siis talvehooajaks vahetan ma Giorgio Armani luminous silk foundationi konkreetse NARSi jumestuskreemi vastu, mis toonina Medium 2 on väga väheselt jumekam mu enda talvisest nahatoonist. Tegu on teadliku valikuga ja eelkõige selleks, et mitte rõhutada jumetust, vaid anda veidikene tervislikku tooni juurde. 

Üks põhjus, miks minu alatiseks eelistuseks jääb high-end meik, on kvaliteet ja teadmine et ma ei pea milleski pettuma. Ühe pumbavajutusega saadud katvus on piisav üllatavalt suurele näopinnale, mistõttu ma ei pea ehitama kihte ja konkreetse jumestuskreemi blenditavus ei lase luua cake'it tulemust.

  Erinevalt jumestuskreemist on minu nahaolukord see, millega ma kiidelda kuidagigi ei saa. Kuigi mu nahk ei ole kindlasti sellises olukorras, mis teeniks pideva hala välja, omab see niivõrd erinevaid probleeme, mida näiteks pildifiltrite kasutamisega samuti ära ei peida. Kuigi näiteks punnide vastu võiks aidata rohke vesi ja korrastatud toitumine, siis kõigest olenemata võib mu meigita olek tõstatada küsimusi mu üleüldise tervise kohta. Kes ikka tahaks kuulda muretsevaid kaastundeid, et ega mitte haige olda.


Täiskatvus on asja võti, mis talvisel hooajal mu välimuse päästab. Ometi mõjub see kõik niivõrd loomulikuna, sest tulemus on tegelikult kerge ja ühtlustub nahaga. Kuigi näiteks ebaühtlused on peidetud, siis loomulikke näokuju eriärasusi see ei peida.                                                                                    Kõige enam kogu kasutuse juures on meeldiv see, et isegi kui on nahale eelnevalt kantud vaid meigialuskreem/sprei, siis isegi kinnitamata ei hakka toode pragunema ega sulama, mistõttu pole vaja päeva jooksul pidevalt üle kontrollida, kas ja kus meik imelikuks kisub.

Meeletult ühtlase tulemuse tõttu näeb kogu nägu niivõrd complete, et vaid kerge säraga huulepalsam ja ühekordne kiht tušši ripsmetel on piisav, et off to go. Kuigi on tegu täiskatvusega, on toode nahal kerge, ehk täielikult minu talvelemmik.  Ja isegi, kui from 0 to 100 real quick mu välimuse pihta ei käi, siis enesehinnangu pihta küll. Ning noh, viimane on siiski see, mis tihti asjade puhul määrav on. 

Minu armastus ja täielik soovitus- täielikult hinda väärt!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar