Review: Maybelline Age Rewind Eye Concealer
Noniii- kui seni olen ma kirjutanud peamiselt huuletoodetest ja silmapalettidest, siis nüüd on juttu millestki, mis on minu jaoks võrdlemisi uus. Peitepulk kui selline on tegelikkuses toode, mida ma üle kahe aasta omanud pole. Viimatine toode sattus juhuslikul kombel olema samuti Maybelline'i oma, kuid teise struktuuriga, ent konkreetse toote lõppemisel ma täpselt samasugust enam lettidelt ei leidnud ning uut muretsema ei hakanud. Oli küll tooteid, millest olin huvitatud, ent kodumaa rõõmudest tulenevalt ei tekkinud mul nendeks ostuvõimalust- c'est la vie. Praeguse hetkeni on mu kujutletavas wish-listis olnud 3 concealerit- NARS'i ja Tarte'i omad ning see samune Maybelline'i oma, (mida muidugi ka kaua-kaua Eestis saada ei olnud). 
Ükshetk juhuslikult Ideaali sisse astudes ma selle toote leidsin, ning kahest heledamaga ma koju läksin- gümnaasiumiõpilase starterpack, I'd say!Kolm päeva kooli- silmaalused räägivad enda eest. Lisada stressile vale toitumine saab just selle portsu kätte, mida oleks vaja peita. 
 Aplikaator on minule võõras ja otsest seisukohta on raske öelda. Ei tuvastanud, et see oleks pealekandmist oluliselt kergendanud või raskendanud, kuid mugavaks teeb küll. Esialgu häiris, et pidi toote saamiseks päris mitu keerutust tegema, ent kui toodet kord tuli, siis vähese kogusega sai palju tehtud. 

Tuustakas näeb veidike nasty välja, kui kord peitekreemiga koos, ent see on pigem minu enda probleem

j
g
f

Toon mulle igastahes sobib- nii loomuliku naha pinnal, kui ka jumestuskreemi peal. 

Positiivselt üllatas mind katvus- minu jaoks piisav, üsna full-coverage, ent ometigi ka hajutatav. Õnneks mitte thick, mida esialgu kartsin. 

g
d
h Silmaalune ilma igasuguse meigita. Aukus, sinine, väsinud. 
Näol on täiskatvusega jumestuskreem. Silmaalused on põhimõtteliselt puutumata- mulle ei meeldi sinna lisakihti ehitada.
Põhjus- miks soovitan küll igale õpilasele seda toodet. 


j
k
k

Tõstan käed ja valge lipu- see toode saab igati mu heakskiidu. Just seepärast, et see ei tekita lisakihi-effekti ega kipu pragunema/vagusid rõhutama. Näo highlightimisel seda toodet pole küll kasutada mõtet, ent see, et ta paneb mind inimest meenutama, ütleb nii mõndagi. Kuigi hind on taskukohane, jäädes alla kümne euro, siis isiklikult mind häirib vaid pooleaastane säilivusaeg..Tekstuuri poolt öeldes arvan ise, et näiteks cut-crease'i teatud raskustega aitab luua ning kulmude alla sobib (iseasi on hajutamise hõlpsus- toote enda aplikaatorit mina isiklikult siin ei kasutaks) 

Iluvigade katmisega saab ta 50/50 hakkama- armid täidab ja ühtlustab, ent just aknet ei päästa- värvi neutraliseerib, aga olematuks ei tee. Plusspunktid siiski- peidab küll mu väsimust ja (enese)viha. 

f
g
Mina kiidan- ootused täitis- ja need on mul alati suured! Kindlasti leiab igapäevase kasutuse ja minu soovitussõnad. Üsna 7.5 punkti 10st ning iga gümnasisti must-have

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar