Huulepulgaga efektiivne silmameik

Kui ma midagi meigi puhul armastan, siis kindlasti huuli, mis on mattvärviga üle võõbatud. Minu kindlapeale minekuks on nude toonid, mis on pigem pruunikama alatooniga ja mis tihtipeale saavad kaetud paksu läikega. Enamasti on seljuhul rõhk kas tugeval meigipõhjal või silmatorkaval silmameigil. Teiseks äärmuseks on mul aga overlined tumedad huuled, mille puhul toonid varieeruvad punasest erksa mustikalillani välja. Värvitud huulte kõrval olen ma vaimustatud silmameikidest, mis on justnimelt tehtud toodetega, mis on mõeldud huultele. Huulevärvidega  silmameik- lihtsalt naeruväärne, kui kergelt saab efektiivseid tulemusi luua!Jefrree Star'i liquid lipstick on oma olemuselt vedelapoolsem, kui asetada see võrdlusesse näiteks Kylie Jenneri või Kat Von D omadega- seetõttu meeldib see laineri poolest kõige enam- väge kergelt libiseb, pole vaja tugevamat käsitsemist. Mulle endale meenutab see meeletult Isadora brändi vedellainereid, ent antud toode ei lähe nii kergesti laiali. Võinoh- korrektsem oleks öelda, et  pigem ei lähe üldse laiali ega esine kulumist. Selles osas julgen soovitada küll!


Üldiselt olen ma väga suur katsetaja ning üks asi on viinud alati teiseni.Algul asi algas lihtsalt: tavaline must lainer oli minu jaoks igav, ka mõne metalse tooniga piiritlemine oli liialt suur meh. Kui panna kokku Pärnu kosmeetikapoodide suurepärane tootevalik, mille puhul ma värvilisi lainereid ei leidnud ja minu kannatamatus üks sellistest tellida ja seda OODATA, mõtlesin, et miks mitte lihtsalt matti huulepulka proovida. Peenike pintsel ja väga väike kogus toodet- mina olin rahul. 

Pintslite puhul on kerge peale minek pigem peenikesed ja terava nurgaga tööva  hPintslite puhul on kerge peale minek pigem peenikesed ja terava nurgaga töövahendid. Ümmarguse otsaga ja pehmed pintslid on mugavad pigem siis, kui nad on olemuselt jäigad         Mida peenem pintsel, seda parem tulemus- minul on näha kergeid konarusi, mis mind ennast isegi ei häiri, idee poolest soovitan siinpuhul vedellainerite pintsleid, mille puhul ostetud lainer kuivanud/otsa saanud- vana hea tunnetus ja korralikum tulemus. 

 Päris pikalt asi piirduski vaid värviliste laineritega, kuni Anastasia Beverly Hills tuli välja Modern Renaissance paletiga, mille punased toonid mind kõnetasid. Avastades, et Eestis miskit punaselähedast saadaval polnud, mõtlesin katsetada jälle punase NYX huulepulgaga- what can possibly go wrong? 


Tehnika on siin päris lihtne- üks kerge tõmme üle silmalau keskkoha ja väga kiire hajutamine. Matt värv kipub õhukese kihina väga kiiresti kuivama, niiet üks silm korraga, kindlasti! Vastavalt soovile võib ka pisarajoone (waterline) aluse kohe ära hajutada, et ühendamine ülemise silmalao osaga oleks ühtlasem. 


Olenevalt ajast ja kohast on tulemus erinev- isiklikult olen tihti lihtsalt ühe kihiga rahule jäänud, kergelt selline ebakorratu tulemus annabki just sellise lõpetuse kogu meigile ja olule. Sügavama tulemuse jaoks saab soovile vastavalt lisada värvi ja vastavalt rõhutamist vajavates piirkondades toonida, minule endale meeldib selleks tarbeks rõhutada silma välisnurka.Ning ei- tulemus ei jää kleepuv ja tükkis.
 .

Tegevust saab korrata, sest huulevärv on ülesehitatav, kahe erineva värvi blendimiseks soovitan mõlemad märjana hajutada. Ebakindluse korral on hea kasutada teipi, kui on hirm et värv hajub lõpuks liiga ringsaks ja/või kõrvadeni välja. Liiga järsu tulemuse korral saab ääri pehmendada.
Punast tooni meeldib mulle välja kanda musta ja kuldse lainerijoonega, sellise sooja ja mati tooniga sobivad metalsed toonid päris hästi. Üks mu lemmikuimaid silmameike üldse!
Silmameigi puhul on oluline, et asi oleks matt, sest vastasel juhul, eriti kui toodet ei saa kinnitada, võib tulemus hakata liikuma ja/või kleepuma.Teiseks on nn õige värviasetus koht ja kõige tähtsam- kiire hajutamine, eriti kui matt huulepulk kuivab ikka kiiresti. Rohkem piire iseenesest pole- asi on harjutamise ja fantaasia taga kinni. Samas pole üldse oluline, et kogu silma jaoks on kasutatud vaid huulepulka (nagu see üldse oluline oleks..), väga mugavalt saab teha ära laopõhja muude toonidega ja lisada huuletooni vaid värvilisana. 

Siinpuhul kasutasin ära huuletoote omadust hajuda väga soojaks ja pehmeks tooniks, kattes silmalau väga heledalt. Rõhku panin rohkem silma välisele silmalaule, et üleminek pruunile ei oleks liiga järsk ja silmatorkav.
Laule kantud värvi lisan ka silma alla tugeva ja paksu joonena, mida ma ei hajuta. Tulemus on omapärane ja antud toon toob mu silmavärvi esile, kuid millega tasub olla ettevaatlik- liiga tume/paks joon silma all loob pigem visiooni vanadest ja väsinud silmadest, mitte ei täida eesmärki silmi esile tuua.

Ausalt öeldes ma ei tea, kas siia sobiks pigem DIY hashtag, või pigem midagi #täiesti-sõge-teema-mis-isegi-toimib kanti, sest tegelikult sobivad ju mõlemad. Kuigi ka ma ise alguses kõhklesin, kas asi on silmadele ohutu, siis midagi mul juhtunud ei ole. Ohutuse mõttes ma meigiga magama minna ei soovitaks (kuigi üleüldse on see taunitav!) ja silmadele just-in-case võibolla vähe rohkem silmameigi aluskreemi kanda. Küll aga selline möksimine on põnev ja huvitav- minul ajas asja küll ära, kuniks ma oma näpud päriselt ihaldatud paleti külge sain. 

Worth to try, igastahes :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar