Mitu osa on minust surnud?

Ma pole niii ammu arvutiekraani lahti lükanud, et sõnu üksteise ritta seada ma ei oska. Minus on nii palju süütunnet, et ma olen enda ühe olulisemaid asju niimoodi unarusse jätnud, ent samamoodi on jäänud ka unarusse ka näiteks magamine või söömine. All good.


11. klass on tegelikult pingeline ja kuna ma tahan olla parimal juhul viieline õpilane, ent aktsepteerin ka mõningate ainete neljasid, pingutan ma maksimaalselt. Ent endiselt õpin elama tervisega mida üritan hoida, although mu enda immuunsus vihkab mind mitmel võimalikul viisil. Küll kõik paika loksub. Alati loksub.


 2016 detsembris ma:

+ Ei söönud mitte midagi tervislikku

+ Ei teinud üht minutitki trenni

+ Unustasin magama minna ja olin tihti üle kuuekümne tunni järjest ärkvel

+ Tekitasin autokooli sõidutunnis mitu liiklusohtlikku olukorda

+ Eksisin mitu korda linnas ära

+ Lükkasin traditsiooniliselt kõik viimasele minutile
AGA
+ Avastasin endas mitu korda rohkem jõudu, kui arvasin olevat

+ Võtsin end mitmel alal tõsiselt kokku

+ Slayisin jõuluballil

+ Unustasin taas teiste arvamustest hoolida

+ Minna poodi nätsupurgitäie kahekümnesendistega (40euro väärtuses) ja osta klassirahade eest klassijuhataja jõulukingitus. Priceless.

+ Sain hakkama jõulupakkide pakendamisega

+ Ühe korra tegin ühe hea nalja ka

+ Olin hea inimene nii endale kui teistele

Ühesõnaga, blogimaastikul ma see kuu aktiivne ei olnud, küll aga olin seda (enam-vähem) jooksvalt aasta jooksul. Ma olen õnnelik, et minus oli seisukoht, et kirjutan vaid siis kui miskit olulist on öelda. Kvaliteet enne kvantiteeti, as they say. Varsti olen ma ise täisealine ja minu blogilgi täitub täitsa esimene tegutsemisaasta. Seega. Kui ma juba kirjutasin, mida ma see kuu tegin, siis tahan ka veidi välja kirjutada mida ma plaanin see aasta enda blogiga (ja iseendaga) järgmisel aastal ette võtta.+Esiteks!!! Kuna telefon, olgugi et õunatelefon, suudab teha häid pilte, ei suuda see teha piisavalt häid pilte blogi jaoks. Igastahes uurin maad ja panen raha kõrvale (Tõenäoliselt kooli kõrvalt töötamisega) kaamera jaoks. Ma tahan selle kaamera ISE välja teenida ja ISE õppida, et ISE areneda ja paremaks saada, seega võib asi aega võtta+Teiseks tahaks ära õppida imelise asja nagu ajaplaneerimise ja leida rohkem aega, et tugevama sisuga postitusi teha. Sest pole imelisemat tunnet, kui keegi kirjutab/ütleb et mu postitused mõjuvad inspireerivalt/motiveerivalt ning ootavad neid. Liialdamata iga kord seda kuuldes on mul pisarakraanid lahti.
+Ma ei ole küll väga tugeva usuga enda postitustesse, aga minu ümber on inimesi, kes mu blogisse usuvad ja seega võtab julguse kokku ja teeb facebookigi selle blogilehe ära. Ega midagi halba sellest (vist?) juhtuda ei saa.. loodetavasti...+Olen silma hoidnud paljudel ülikoolikursustel kuhu minek kindlasti oleks nii mulle arendav kui ka tulemuslikum. Parem kirjutamisoskus, enda turundamisoskus, sest to be honest, eks on minuski salasoov veidi tiibu sirutada.


+ Kindlasti trenni ja palju vahvaid asju, millest kirjutada. Vahvate asjadega tuleb ka see enesekindlus, et kirjutada asjadest, mis mu meelel ja mis kindlasti väärivad väljakirjutamist :)

Seniks aga tahaksin rõhutada, et jõuluaeg on imeline aeg. Võtke aeg maha. Olge perega. Armastagem. Teisi ja ennast. Kooliõpilastel on kestmas imeline vaheaeg ja selliseid puhkuseid tuleb väärtustada. Või maha raisata. Vahet ei ole. Maailmas on nii palju häid jõulufilme mida vaadata ja piparkooke mida süüa, et ebaproduktiivsus on ka produktiivsus.
Ilusat jõuluaega kõigile ja rahulikku aasta lõppu :)

(PS: hoidkem rakettidega piiri, loomad kardavad neid..)

(PS vol 2: pealkirja negatiivsus oli hetkeemotsioon, aga ehe näide, et kui end positiivsele lainele lükata, läheb kõik hästi)

1 kommentaar:

 1. |EST| Häid jõule ja head uut aastat!
  |VRO| Rõõmsit joulupühhi ja hüvvä vahtsõt aastakka!
  |ITA| Buone festività natalizie e felice anno nuovo!
  |ENG| Season's Greetings and a Happy New Year!
  |FIN| Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta!
  |KRL| Раставанке синун, уввен вувенке синун!

  VastaKustuta