blogijate jõululoos 2016

Hei-hei!


Kui muidu ma seni arvasin, et jõulukingitustest paslik kirjutada pole, siis nüüd on mul küll vastupidine põhjus just jõulukingist rääkida. Blogijate seas aktuaalseks teemaks on kindlasti meie omavaheline jõululoos, mis tänu ühe eriti toreda ja ettevõtliku blogija Mariliisi algatusel ( blogi siin ) toimub.


Kui ma sain teate, et mulle on postkontoris saadetis, olin ma kirjeldamatult elevil ja kui neljapäeva õhtutundidel koju jõudsin ja laual suurt pappkasti nägin, lõid mu silmad särama nagu lapsel kommipoes. Ent kirjeldada enda vaimustust, kui ma kingituse sisu  nägin, ma ei oska. Mul on niii hea meel, et minule kingituse tegija on mu postitusi lugenud ja kingitus läks niiiii täppi. (Antud hetkel olen ma ka veidi enda sõnaseadmisoskuses pettunud, et enda õnnetunnet edastada ei oska)


Loosi tõttu sattusin mina olema kingisaajaks Triinule, kelle puhul tahan välja tuua koheselt selle, et tegu on küll kuldsete kätega naisega. Lihtsalt vaadake neid kaarte! (siin) 
Käsitsi tehtud kaardid on kõige armsamad kaardid ning oeh kui südantsoojendav see kaart on.

Samuti oleks viisakas ka vabandada, et ma ei suutnud ise ära kannatada, millal pildid valmis saan, sest kui kord õige hetk oli, oli tubli pool sisust juba söödud. Ometi on see kõige armsam asi üldse ning  niii tabav!

Kogu purk oli tegelikult ülipisikeste vahukommide ja küpsistega täidetud ning purgi enda nägemine toob naeratuse suule.(Olen ju viimastel blogipostitustel vaid nutnudki, et vaid suur kass on peal)


Küpsiste puhul kaldun arvama, et tegu on samuti käsitööga. Ma pole elus veel nii häid küpsiseid saanud ning pean tõsiselt end tagasi hoidma, et neid küpsiseid hilisemaks jätaksin. Halva tuju tarbeks võinii, sest nende maitse on lihtsalt vapustav. Niipalju domineerivaid maitseid! (Ma isegi ei liialda kui ütlen, et tegu on nüüdse uue lemmikmaiustusega)


Kui juba uutest lemmikasjadest rääkida, siis see tass on küll kindlasti mu lemmikteetassiks.
Ent siin pole teguriks tassikaas ega üliarmas kujundus, vaid selle praktilisus!Lihtsalt kõige parem asi mida kingiks saada. Oeh!
Ma armastan teed ju niivõrd palju ning kingituse tegija teadis seda samuti.Kogu see kingipakk on popilt ja noortepäraselt väljendades LIT AF ja nii GOALS. Kui seni halasin ja halisesin, et jõulutunne on kadunud, siis sellise soojusega on ka see vajalik jõulutunne tagasi tulnud. Headus teeb elu ilusaks.

Ma arvan et see on üks parimaid kingitusi üldse, mis aastate puhul saadud on ning raske on hoida tagasi seda õnne ja naeratust, mis kingitusele mõeldes tuleb. Aitähaitähaitäh. Mu olemus on tabatud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar