#30pk: 10 asja, mis muudavad mind tõeliselt õnnelikuks

Uuel aastal uue hooga! Uskumatu, et täna on page 1 of 365 ning samuti ka page 1 of 30. Nimme võtsin vastu blogijate challengi ja kaasa lüüa projektis 30 päeva kirjutamist ehk terve see kuu on minult tulemas iga päev vähemalt üks postitus.
Täiesti sõge on seda mõelda, sest 30 postitust on üle poole aastaga kirjutatud postitustest ning pealegi on mustandites juba 4/5 valmispostitusi kaunis hulgi valmis. Meeletu kogus, aga miks mitte! C'est la vie!10 asja, mis muudavad mind tõeliselt õnnelikuks.

1) Õnnelikud inimesed. "Ma olen nii õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head." Minus on alati suured soojuslained keha läbimas kui näen siiralt õnnelikke inimesi. Inimesi, kes ületavad oma hirme, teevad seda mida armastavad, loovad ilusat, on ilusad. Mind teevad õnnelikuks siirad emotsioonid ja nägemine inimestes õnne.

2) Hea muusika feat head mälestused. Selles on midagi. Kui kuulan lugu ja mingi mälestus flashbackib silme ees. Ma olen taas õnnelik, taas kogemas neid emotsioone, mida tunnetasin hetkes viibides. Taaskogemine. Mäletamine. Teadmine, et elus on olnud miskit niiiiii suurepärast. Eriti kehtib see 2015 ja 2016 aastate puhul.

3) Head kallistused. Nendes lihtsalt on midagi. Lähedus, soojus, turvalisus, usaldus. Mõndade inimestega kallistused klapivad. Enamasti ka siis, kui hingeloomad klapivad. See on õnn. Ausalt on.

4) Loomad. Loomad on nii siirad. Nende usaldus ja armastus on siiras. Võita looma usaldust on nii hea tunne. Soojus.

5) Armastus. Armastus ON elus kõige ilusam ja imelisem asi. Kõik. See ei kuulu vaidlemisele. Armastada ja olla armastatud. All we need in life. Pole tähtis armastusevorm- perekonna vahel, sõprade vahel, partnerite vahel. Kui elus on see saavutatud, on karuosa elust saavutatud ka.

6) Kunst. Ma olen kunstiinimene. Ma olen ülitundlik inimene. Kunst puudutab mind. Mulle meeldib olla puudutatud. Hingeliselt. See on soe tunne. Teeb õnnelikuks.

7) Uinumised. Siia kuuluvad need pühad lõunauinakud peale autokoole ja gümnaasiumitunde. Ent pigem mõtlen ma siin teistsugust konteksti. Ma olen loomult rahulik inimene. Eriti, kui mul on turvaline ja hea olla. Ma muutun vaikseks ja naudin olekut, tihti kinnisilmi. Sellistes situatsioonides paariks minutiks magama jääda on parim. Autotrippidel, pidudel, kusiganes!

8) Enesearmastus. See on imeline tunne. Kui oled aastaid end vihanud ja see eneseviha on asendunud määramatu enesearmastusega. Ma olen endale püha. Ma olen enda priroriteet. Ma olen enda oma, eelkõige.

9) Kiitus kelleltki, keda austan. Komplimendid inimestelt, keda hindad on minule tugeva tähendusega. Eriti, kui need on millegi konkreetse pihta. Näiteks on mu aastatöö (luulekogu) üheks juhendajaks õpetaja, keda ma austan ta intelligentsuse, maailmavaadete, elukogemuste ja oleku tõttu ning kui kuulsin ta sõnu, et ta on tõsimeeli mu loomingust vaimustatud, andis see tõsiselt jõudu. See tegi tõsiselt õnnelikuks. Sellised asjad teevad õnnelikuks.

10) Tunne olla vajatud. Teadmine, et sinu eksistents ja olemine on vajalikud. Teadmine, et kõik sinuga seonduv on tahetud

Ma ausalt valetaks, kui ma ütleks, et ma ei nuta praegu silmi välja. Nutan. Elus on nii palju head. Ma olen niii õnnelik inimene, et mu elus nii palju ilusat ja head on. Ma olen nii õnnelik, et mu elus on nii ilusad inimesed. Ma olen nii õnnelik, et minu maailm nii ilus on.
Kui ma seda postitust veel kirjutama polnud jõudnud hakata, arvasin ennatlikult, et küllap ma meigist ja matemaatika viitest kirjutan. Ei. Ei kirjuta. Need ei ole olulised. Need ei ole üldse nii olulised, kui ma seni olen arvanud. Ma olen alati otsinud vist õnne veidike valesti. Õnn on olnud koguaeg- minu sees ja minu ümber.

Kell on varsti pool 5 hommikul. Täna on esimene jaanuar. Ma olen terve aja nutta lahistanud. Ma ikkagi olen üks ülimalt õnnelik inimene. Ja ma ei suuda elus ära tänada kõiki, kes on teinud selle minu jaoks võimalikuks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar