Teie küsisite ja mina vastan!

Ma ükspäev jäin mõtlema sellele, kui palju minu blogilugeja mind tunneb või mis kujutluspilt tal minust on. Ametlikke jälgijaid on mu blogil 6, lugejaid kokku on rohkem, ma väga täpselt arvu ei teagi, lugejasarv sõltub blogipostitusest. Ma ei tea kes mind täpsemalt mingitel põhjustel loeb, aga lugejaid on ja selle üle on mul ainuti hea meel. 

Algküsimuse juurde pöördudes hakkas mind tõsiselt huvitama küsimus, et millisena lugeja mind ette kujutab. Pildid piltideks, aga iseloomult? Ma arvan et tubli 95% lugejatest on mulle võõrad (ning vastupidi) sest valdav osa mu tuttavatest veel ei teagi et ma blogin.. Pole veel vast nn. kapist välja tulnud. 
        Eeeeeeniveiiiiiiis, kogu selle jutu raames tahan öelda, et tahtsin anda enda blogilugejatele võimaluse mind tundma õppida ja andsin kõigile võimaluse anonüümselt küsimusi esitada, avades taas ask.fm konto, kuhu ootasin küsimusi (ning jätan selle vast veel avatuks, juhuks kui kellelgi peaks olema huvi küsida kontole minemiseks vajuta sellele lillale tekstile. küllap ajapikku hakkan neile veel vastama). Ühesõnaga, küsimused on paksus kirjas ja ümber kopeeritud muutmata kujul

Kes on sind sellel aastal üllatanud? Oled leidnud uusi sõpru/tuttavaid? Kes nad on? Klassikaaslased, trennikaaslased? Well, elu on üllatusi täis ja mul on hea meel ikka inimestes üllatuda. Aastal 2016 olen kindlasti leidnud uusi sõpru/tuttavaid, hea tõdeda et südamelähedasemaid sõpru olen leidnud. Kuigi trennis ma ei käi enam otseselt, siis mõne endise trennikaaslasega olen küll tihedamalt suhtlema hakanud ning loomulikult ka klassikaaslastega olen saanud lähedasemaks. 

edit: üllatanud olen ma ennast. palju. kõigega. Ja ma olen selle üle uhke.

Kui sul nii palju meigipostitusu kas sa ei motle et voiksid juba meigiblogijaks end teha? No oki, eks ma siis tee end meigiblogijaks :DD. Tegelikult on nii, et ma tahan kirjutada sellest mis mulle meeldib ning kuna mulle meik ikka väga meeldib, on tulnud meigist ka võrdlemisi palju postitusi. Ometi olen ka kirjutanud spordipostitusi, ent ei ole seetõttu spordiblogija :D. Kahju on see et vahepeal olen nii rajast maas olnud, et palju-palju postitusi on jäänud kirjutamata, ent küll ka need kirjutatud saavad, mis näitavad et ma vaid meigiblogija olla ei saa :)


Su postitused on lagihead, oled küll noor ja värske blogialal aga miks su blogikujundus nii kohutav on? See tõmbab ehk su populaarsustki alla?  Ei keskendu blogi kujundusele, vaid sisule. Lisaks ma ju ei kirjuta ka populaarsuse jaoks. Populaarsus kaasneb ju siis, kui teen oma ala hästi, kujundus ei ole siin nii oluline faktor. Kuigi, jah. Blogikujundusega plaanin vaeva tulevikus küll näha, aga see pole hetkel niii oluline mulle. :)
Kas usud, et igaühe jaoks on kuskil keegi? Maailmas on umbes 525 miljonit koera ja umbes 600 miljonit kassi. Pluss lisada muud lemmikloomaliigid siis juba arvuliselt usun, et igaühe jaoks on kuskil keegi. 

Kui terve maailm kuulaks sind 3 minutit, siis mida sa ütleksid? Siin tuleb mängu see, kas mind kuuldakse või kuulatakse. Aga ma tahaks 3 minutiga eelkõige panna südamele seda, et ükski hing pole kannatusi väärt ja kõik väärivad oma kohta ja kodu. Make love not war!

Mis/kes sind elus motiveerib? Valu, läbikukkumised, kriitika, vead. Tahan päeva lõpuks olla iseenda jaoks parem inimene. Kõik halb motiveeribki mind olema parem :)

Kas blogimine on väljapääs? Minu puhul paraku see nii pole, kuid olen kindel et leidub neid kelle puhul see nii võib olla :)

Kas eksisteerib armastus esimesest silmapilgust? Mis on  üldse armastus? Kuigi noh, inimesed siiski armuvad esimesest silmapilgust ning on oma armumisfaasis ligi aasta. Sealt edasi nn. loetakse armastuseks. 

Hetk, mis jääb terveks eluks meelde? Kuna hetke mõiste ei ole ajaliselt täpselt väljendatav, siis tahaks öelda, et terve mu elu. Tahan elada elu mis oleks meeldejääv :) 

Kirjelda end kolme sõnaga.
Väike aga armas/tegusOehh, although enamasti olid küsimused sellised mõnusad, oli nendele vastamine päris põnev ka mulle- sain ka endast paremini aru, end lahti seletades. But as I said- konto jätan lahti ning piisava küsimustehulga puhul tuleb selliseid vahepostitusi ehk rohkemgi :)

Ent teile imeilusat talve. Väljas on kõik nii imeline ning jõuludeni samuti kõigest 48 päeva, juhhei! Kõik on ilus :)


4 kommentaari:

 1. Ma küll ei ütleks, et su blogikujundus "kohutav" on!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ohh, seda on niii hea kuulda :) ise olen seni ka arvanud, et pigem on mu blogikujundus kugejale vastumeelne, kui meeldiv. Meeldiv vastupidist kuulda :)

   Kustuta
 2. Mulle lausa meeldib kujundus.

  lihtne, selge, arusaadav

  VastaKustuta