Aliisu testib: Laura Gelleri full face make-up products

Tähelepanu! Blogipostitus ei ole sponsoreeritud ühegi brändi poolt: kirjutan enda tahtest ja huvist. Arvustus ei ole kallutatud. 


Hei-hei! Taaskordne meigiarvustus, juhhei! 

Meigitoodetest olen ma varemgi kirjutanud- esimesena testisin tooteid, mis sain kõik tellitud dollariga ja  edaspidi olen kirjutanud Kylie Jenneri lipkitist ja glossidest. (Kõik leitavad vastavate siltide alt) 
   Tegelikkuses on mul alati tooteid olnud põnev testida, sest blogipostitusi kirjutades saan ma ka ise paremini aru, mida tootest arvan ja pööran suuremat tähelepanu detailidele, sest igapäevaselt kasutades on põhiotstarbeks produkti kasutus, kõrvalised ent mitte vähemtähtsad komponendid ei pälvi nii suurt tähelepanu. 
Laura Gelleri brändilt otsustasin tellida terve giftboxi. Esiteks, sest mulle on alati meeldinud saada kingitusi, ent kui sünnipäev on vaid talvel, siis paraku teen endale aastaringselt ise kingitusi. Mitte isegi vastumeelselt, enese hellitamine on vägagi meeldiv. Teiseks aga seetõttu, et Laura Gelleri nimi oli vaid tuntud seni mulle highlighterite poolest, ent kuna ma ostsin Anastasia Beverly Hillsi   Glowkiti, uurisin brändi põhjalikumalt ja  beautygurude reviewid tekitasid tugevat huvi kõike omada.     
    Kõige omamine oleks kujunenud keerukaks protsessiks ja otsustasin usaldada juba valmis komplekti. Sellist komplekti täpselt enam müügil pole, kuid analoogkomplektidega oli sellel varieeruvalt sama hind. Pean seda ise heaks tehinguks, sest hind oli just täpselt selline, mille eest saab tavaliselt 1-3 kvaliteetsemat toodet. 
Komplekt sisaldab basic asju, kuid mis omavahel väga hästi ühtivad. Komplekt saigi valitud selle tõttu, et toodete kombo on väga õrn ja hele, pigem naturaalne ja tagasihoidlik, sest enamjaolt lähen ma meigiga tugeva maksimumi peale välja. 
   


Et asi täiesti õige oleks, siis siin on näha nn. before foto. Palju iluvigu, mida ei tasu eraldi välja tuua, ent selline ma kord olen ning isegi ei tunne end halvasti. Ent see pole tänane jutt, taaskord. 


Kui näiteks Kylie Jenneri õpetuseks oli see, et huulelaineriga tuleb joonistada joon enne huulepulga enda lisamist, siis selle komplekti puhul on juhtnööre rohkem antud. 
Kuigi esimeseks punktiks on antud tolmjumestuspuudri kasutamine, siis esimesena on ja jääb siiski näonaha ettevalmistus. 


Primer mida kasutan on sõnaotseses mõttes roosa ning jääb ka mu nahal roosaka kumana, ent kuna ma pole leidnud seni piisavalt heledat jumestuskreemi endale, siis tänu primerile ei jää jumestuskreemid liiga tumedad. Baked balance-n-brighten color correcting foundation- medium


Tolmpuuder sõna otseses mõttes- tolmune. Ent siiski väga meeldiv, kui ühtlasena see jääb näol ning ei otsusta ka poore esile tuua. Toon jääb ühtlane terves näo osas, mida julgen ka silmade all kasutada, mis tavaliselt vajab mul väga heledat concealerit. Tugev kaalutlus loobuda kreemjumestuskreemidest, sest ma olen vist leidnud Oma Õige. 
Pintslist endast mul väga palju rääkida ei ole- väga hea kvaliteediga ja pehme, elab üle pesusid ja teeb oma tööd. Olen rahul. Ka käib mõnusalt välja lükates korgi sisse ning tagasi kokku lükates on korralikult mustuse ja sodi eest kaitstud, olles ka ise väikeste mõõtmetega- tugev lisaväärtus.  Pintsel ja tolmpuuder annavad väga ühtlase ja loomuliku tulemuse. Arvan, et siinpuhul saaksin ma ka hakkama neutraalse primeriga. Another win!Järgmisena soovitatakse ära teha silmad. Meeldib, et on korralikumalt välja kirjutatud protsessid. Pintsel ise on mulle tugev meh. Võib-olla olen end ära hellitanud Spectrumi meigipintslitega, mis on ülemõistuse head, ent aususe mõttes jään antud töövahendi juurde. Lauvärvid ise on ilusad, ent väga heledad ja kohati halva pigmendiga. Taaskord võib asi olla selles, et meeletu Morphe palettide pigment on latti üles tõstnud. Ent töö teevad asjad väga ilusti ära ja on kaunid toonid. Silmadel ma ise väga sädelust ei kanna (Kui mitte glitteri või värvilise/sädeleva laineri moel) ning seni olen kasutanud heledamat eyeshade'i highlighterina. Täpselt selline "On-olemas-aga-ei-hakka-silma", mida argisematel päevadel superhea kasutada. 

Baked shadow Duo

lighter shade on üleval ja selle all on darker shade Kiitus siiski pintslile, kui seni silmapalettidega kaasasolevad pintslihakatised on need mustad vatitutakad, siis tegelikult annab see arvestatava ja tugeva pintslimõõdu välja. Ilusti blendib ja terava otsaga saab väga head joont tõmmata! 

Järgmisena on põsepuna. Kõige lemmikum on pigment. Mõnusalt tume, ent pintsliga peale kandes jääb nii loomulik ja õrn. Nagu ka silmasädelused- väga hästi blenditavad. hajutatavad.

Baked Blush-n-Brighten

konkreetselt näha kui tuhev pigment tootel on. Vaja vaid õrnpehmet puudutust!

Kogen esmakordselt, kuidas põsepuna nii mõnusa kontuurtulemuse annab,
ent ei ole liialt silmapaistev.
Komplektis on veel ka ripsmetušš ja huuleläige. Huuleläikest nii palju, et vajab pigem korralikku primerit või on pealekantav pigem nudehuulepulgale, sest 1-2 kihti kipuvad olema siiski pragunevad ja lõhelised. Tuleneb see vast väga mõnusast ja pehmest tekstuurist.Tulemus on siiski väga sädelev ja pehme, ent ei kipu eriti püsima. Ent kui tunnikese on huultel olnud ja pole algtulemus otseselt halvenenud, jääb ka pikaaegsem look hea. Ju siis head asjad võtavadki aega. Aplikaator on näiteks seni üks mugavamaid, mida olen katsetanud, samas jäädeks basicucs- NYX ja Kylie Jenneri omadest ei oluliselt halvem ega parem, pigem käele mugavamas pikkuses. 

Ripsmetušš- asi, millest ma ei oska kunagi kirjutada. Ripšmetušš on ripsmetušš. Pool aastat kasutust ja äraviskamine. Järgmised pool aastat kasutust ja uus äraviskamine. Jätkusuutlik ring. Kuna mind on tõenäoliselt ikka väga tiheda ja pika ripsmekasvuga õnnistatud, ei ole mul ka kindlaid eelistusi tušši tekstuuri ja harja kuju kohta. Antud toode on kitsas ja peenike. Naljalt sellega silmalau pihta ei lähe. Mina kiidan heaks. lõpptulemus


Lõpptulemus on selline mida ootasin- pehme, õrn ja väga naturaalne. Mulle tõsiselt meeldibki selle ühtlus. Silmameigi tegin ma erakordselt minimaalse, ent kui sellega rohkem mängida, saaks tugevama silmameigi, mis oleks suuremalt pop-up

Ma olen siiski harjunud highlighterite, silmalainerite, tehtud kulmude ja tugevama huuletooniga, samas see giftbox on kohati muutunud ka asendamatuks. Sellist heledat meiki leian endale vägagi sobivaks ning taoliste giftboxide juurde tasub ka edaspidiselt jääda. Mina tellisin enda komplekti Beutybayst - (www.beautybay.com), kuid suurem tootevalik on Laura Gelleri isiklikul kodulehel- (www.laurageller.com) 
    Veidi kahetsen et ma ei tellinud siiski Laura Gelleri highlighterit ennast, sest nii tolmpuudrite kui ka pintslite ja muuga olen ma tõsiselt rahul :) Juhhei. 

Although huvi algas algul highlighterist, siis kindlalt olen leidnud oma lemmikud! Aasta pärast ostan kindlasti uued põsepuna/tolmpuudri ning kindlasti ka mõne huuletoote- küll mitte sama, aga siiski huvi on tõusnud. (asi on säilivusajas, kindlasti eelistan ma poolikuid tooteid ära visata kui oma nahal kasutada säilivusaega ületanud produkte!) Kesiganes praegu on otsimas enda jumestuskreemi näiteks seetõttu, et ei leiagi piisavalt heledat kreemi, siis miks mitte Laura Gelleriga katsetada. Või üleüldse toodetega- mina olen täiesti rahul! 


___________________________________________________________Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar