Kylie Jenneri lipkiti esimene arvustus

Fun fact postituse algusesse: ise plaanisin seda postitust teha teise arvustusena, ent kuna minu varem tellitud lipglossid jõuavad minuni hiljem, kui kuupäevaliselt hiljem tellitud lip kit, siis mis seal ikka. Elu on üllatusi täis. 

Kylie Jenneri lipkit on olnud kuskil pool aastat mu must-have produkt endalegi seletamatul põhjusel. Seni ma olin küll ta toodetest vaimustatud, ent harv müük ja ülikiire läbimüük oli põhjus miks selle ost mu senisesse kiiresse elutemposse ei mahtunud. Ja kui ma tööle läksin ja paari nädalaga kindla rütmi ellu sain, oli mul ka kindel visioon see toode omale soetada. Maksku mis maksab. Veetsin kauneid päevi youtubes reviewse vaadates ja kaalutlesin pikalt, mis toon mulle kõige rohkem sobiks. Ent kui üks hetk avastasin instagrami kaudu et Kylie pani kiiresti lipglossid müüki, valisin omale impulsiivselt Like ja Literally glossi. (Mida siiamaani ootan, olenemata et USAst Eesti jõudis pakk kuue päevaga). 
Päevi hiljem teatati Kylie uuest värvikollektsioonist ja vanade lipkittide taasmüügist. Ning vahepealsetest deklaratsioonidest mitterääkidest saan öelda, et mu Posie K lipkit on siin. Füüsiliselt. Reaalselt. Ma olen vaimustatud! 
Asjaolu et tegu on Kylie Jenneriga on tugevaks faktoriks, kui palju on nähtud vaeva pakendiga, pakendi sisu, tootevälimusega ja isegi tänusildikesega. Ning muidugi ka tootega. Imetlus ja tänuväärne! Kummardus ja kniks!Kuigi ma olin tugevalt kahevahel, kas osta Kourt K toon või Posie K, olen ma õnnelik, et minu valikuks sai Posie K. Arvestades mu heledat nahka mis keeldub päiksega pruunistuma sobib see mulle paremini, kui Kourt K. Võinoh, mu lapselikud näojooned ei suudaks välja kanda sellist lillakat tooni. Niiet suur armastus mu enda valiku ja valituks osutunud toote vahel.
Kuna ma ise olin pikalt juurdlemas, kas see toode on siiski niii hea kui seda kirjeldatakse, siis sellele küsimusele sain ma (igava) vastuse: jahjahjah! 
Okei, Et asi veidikenegi arvustust meenutaks siis üritan veidi konkreetsemalt kirjutada.

Lipkit koosneb lainerist ja matistuvast huuleläikest, mis annavad küll koostöös vapustava tulemuse, kuid omavad siiski enda häid ja halbu omadusi.

Huulelainer on sama tooni mis huuleläige, omades ka head pigmenti ja jäädavust. Kahjuks ei ole lainer keeratav, vaid teritatav mis minu jaoks on pigem miinuseks, sest seni nii pehmed pliiatsid on siiski olnud keeratavad. 

Huuleläige on koheselt matistuv pehme lõhnaga ja kergesti kantav kosmeetikatoode. Kiidan tõsiselt asjaolu, et huuletele kandes see ei kleepu, ent minu jaoks on toote lõhn see eest liiga magus. Samas kõige selle korvab ära kiire matistumine ning pragunematus. Ning noh, fakt et minul elas huuleläige üle terve päeva ütleb nii mõndagi. 


Progress:


Nn. naturaalsed huuled ja (päeva jooksul vatti ja vett näinud ja seega kulunud) silmameik ehk niinimetatud before pilt. Tegelikkuses ma ei katnud üle terveid huuli vaid kontuurisin ääred ja täitsin nn. vaod, ent kuna mu huuled on väiksed ja vormitud on piltidel (ning ka päriselt) mulje, et ma olen terve suu üle joonistanud. See on kusjuures niimoodi iga tootega, kuid mis seal ikka. C'est la vie.Next step: huuleläige. Ning kui ma ütlesin, et tulemuseks on matt ja ilus tulemus, siis seda ma ka mõtlesin. See ei pragune ega määri, ehk lihtsalt vau-vau!

,,
Although toode ise oli 29 USD, ehk kuskil 26 eurot, lisaks veel 14 USD shipping ja veel mõned maksud Maksu ja Tolliametisse, siis isiklikult tunnen, et see on igat senti väärt. Ausalt tunnen. 
Kylie Jenneri lipkitte ja muid tooteid saab osta SIIT, minu blogitud toote link on aga SIIN.
Samas on Kylie teinud niii palju hämmastavat tööd oma toonidega, kui ma ise ei katseta varsti uute toonidega siis ausalt ma soovitaksin seda teha teistel kindlasti! Enda tootega olen ma rahul, eks näis kuidas ja mida arvan ma sama brändi glossidest.. Mina isiklikult olen põnevil, hihi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar