Evening vibes ja muud vahvad mõtted

Tegelikult on nii hea teha asju sellel põhjusel, et sa tahad neid teha, mitte asjaolul, et sa oled sunnitud neid tegema. Samamoodi ka tegemata tegude kohta- jäta asju tegemata, kui su sisetunne ütleb nii, mitte asjaoludel, et kuuled keelde väljaspoolt. Okei, kui keegi ütleb sulle, et sul tasuks ikka see massitapmine tegemata jätta, siis tasub seda nõuannet kuulata, aga kui kuuled soovitust vähem süüa/magada/pidutseda (või teha seda rohkem), siis seniks kuni sa pole äärmustsesse langenud- ei.
   Igaüks on loodud siia ilma olemaks ja elamaks, mitte viibimaks. Ning kui su elamine toob kaasa ebatervisliku eluviisi ja muid patukesi- go ahead


Samas ma EI poolda kellegi puhul sellistlaadi ebatervislikkust, millel tõsised tagajärjed. (kavatsen ka sellisel teemal teha tulevikus veel postituse)Seega- 
 Elu edukus vist ongi balance. Absoluutselt pea kõige vahel, Ning see vist ongi mu 17 eluaasta suurm saavutus- tasakaalu leidmine. Ning selle leidmine on toonud kaasa niivõrd palju positiivust ja enesearmastust ja ma tunnen kinda, kuidas minust saab parem inimene. Ei, ma jään tõenaäoliselt eluajaks selleks midget bitchiks, kes on liiiiiiga sarkastiline ja liiiiiga otsekohene. Lihtsalt, ma olen enda vastu hellam, parem. Lepin enda vigadega ning teadustan endale, et ma ei suuda kõiges olla parim ja kõiges olla hea. 
For example- sügisel kustutasin hoogsalt sotsiaalmeediaappe ja kontosid telefonist, et nende kasutamist vähendada. Tegelikkuses ma ei tundnud ise selle järgi mingit vajadust, pigem olin mõjutuses nendest eeskujulikest no-socialnetwork aktsioonidest. Aga ma ei tundnud ise, et seda vajan. Ma oman kontrolli. Kõik on korras. Ma olen tubli.
Aasta on 2016. Enesevihkamine on liialt 2012. Nagu ka su-ema naljad. Kui üks neist nähtustest jääks aastasse 2015, oleks päris vahva. 
Ausalt oleks vahva, kui inimesed hakkaksid tõesti elama iseenda jaoks. Elu ongi täis pöördepunkte ja ausalt on niii hea tunne teha ned pöördepunkte enese jaoks. S.t- mõtted peab ise valima. Mis siis, kui su mõtted ei sobi teiste inimeste mõtetega. Mis siis kui sa tahad teha teisi asju? Mis siis kui sa tahad olla keegi teine? Keegi, kes teised ei tahaks et sa oled? Aga mis siis? Sa oled siin ju elamiseks, mitte viibimiseks Seega. Homme on esmaspäev. Muuda oma suhtumist. Näe elus võimalusi, mitte kohustusi. 
Seniks.
Su ema.Nb: olen koguaeg arvanud, et olen tugev pullivend. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar